O nás

Společnost KERIS, a.s. je dlouhodobým partnerem mnoha významných firem. Areál společnosti se nachází v centru Hradce Králové. Díky zastávce MHD přímo před vchodem do areálu (zast. "Tesla"), má vynikající dostupnost městskou dopravou. Snadné a bezproblémové je i napojení na silniční a dálniční síť. Přímo v areálu je možnost parkování.

Využití areálu je velmi variabilní. Svým klientům nabízíme prostory pro výrobu, skladování, služby různého charakteru, laboratoře, administrativní prostory, ale i virtuální kanceláře. V současné době přicházíme s ojedinělou možností koncepce Vašich podnikatelských prostor zcela dle Vašich potřeb. V části areálu aktuálně probíhá rekonstrukce a my dáváme svým klientům možnost nechat si prostory upravit dle vlastních potřeb.

K pronájmům nabízíme celou řadu služeb, včetně komplexního zastupování Vaší společnosti. Společnost KERIS, a.s. disponuje přímo v areálu vlastní trafostanicí, díky níž dodává elektrickou energii všem významným nájemcům a vlastníkům objektů v areálu i mimo něj. 

Ceny pronájmů jsou velmi příznivé a jejich výše záleží na charakteru pronajatých prostor, způsobu jejich využití a délce pronájmu.

Naším cílem je Vaše prosperita a spokojenost, proto ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

Prostory společnosti KERIS, a.s. jsou ideálním řešením pro Vaše podnikání, pokusíme se vyjít vstříc Vašim potřebám!

Nájemní smlouva mezi Arecife s.r.o. a Keris, Hradec Králové, a.s. o pronájmu areálu k dispozici zde.